TOMOGRAFİ

 • VIMAGO™ YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ 3D HACİMSEL GÖRÜNTÜLEMEYENİ BİRİNCİL GÖRÜNTÜLEME MODALİTİNİZ

  Epica’nın™ çok modlu görüntüleme şaheseri ile tanışın, sizden hiçbir konuda ödün vermenizi istemez – Vimago HU™; Yüksek Çözünürlüklü 3D Hacimsel Görüntüleme / Floroskopi / Dijital Radyografi, teşhis kalitenizi, verimliliğinizi ve karlılığınızı artırmak için tasarlanmış bir platformdur.

  Mükemmel yumuşak doku kontrastı (konvansiyonel CT ile aynı Hounsfield Birimleri) ve Floroskopi ile birlikte dünyadaki herhangi bir 3D görüntüleme cihazının en yüksek uzamsal çözünürlüğü. Elde edilen katı görüntü hacmini herhangi bir açıda, herhangi bir yönelimde ve herhangi bir kalınlıkta görüntüleyin. Vimago çalışmalarını okumak aslında radyograflardan daha kolaydır.

  Yüksek Çözünürlüklü Hacimsel Görüntüleme (HDVI) yeni standarttır. Radyografileriniz yanlış negatiflere ve yetersiz tanıya neden oluyor. Bir 3D Vimago taraması, lezyonları hızlı, basit ve her seferinde bulabilir.

  Klinik olarak radyograflardan üstün olduğu kanıtlanmıştır
  Tanısal olarak geleneksel BT’ye göre üstün veya eşdeğer
  Birçok durumda Ultrasonun yerini alır
  Birçok durumda MRG’nin yerini alır

  Vimago HU, başka hiçbir görüntüleme cihazının sahip olmadığı geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir ve aşağıdakiler için birincil görüntüleme yöntemi olmalıdır:

  diş hekimliği
  Kafatasları – sinüs, burun, bül, kulaklar, beyin, onkoloji, travma
  Yabancı Cisimler — her yerde
  Toraks – akciğerler, kalp, öksürük hastaları, kontroller
  Karın – karaciğer, pankreas, böbrekler, adrenaller, GI, şantlar, onkoloji
  Ortopedi — diz eklemleri, dirsekler, kalçalar, el bileği/tarsus, açısal uzuv deformiteleri, OKB, kıkırdak lezyonları, kırıklar
  Omurga – servikal, torasik, lomber
  anjiyografi
  Tanısal Floroskopi — öksürük, yutma çalışmaları, UG çalışmaları, şantlar, trakea çökmesi
  Girişimsel Floroskopi – biyopsiler, endoskopi rehberliği, stentler, SU

  YÜKSEK TANIMLI HACİM GÖRÜNTÜLEME (HDVI)

  Vimago™ Yüksek Çözünürlüklü 3D Hacimsel Görüntüleme sistemi, CT teknolojisini yeniden icat etmek ve ötesine geçmekten gelir. 0,09 mm x 0,09 mm x 0,09 mm kadar yüksek gerçek izotropik voksellerle en yüksek uzaysal çözünürlüklü klinik 3D görüntüleme. 2 oz ila 200 lbs arasındaki herhangi bir hasta etkin bir şekilde görüntülenebilir. Bu yeni teknolojinin patent bekleyen yenilikleri, Vimago™’nun Cone Beam CT sistemlerinin sınırlamalarına tabi olmamasını sağlar. Yumuşak doku kontrast çözünürlüğü harika. Vimago™, benzersiz RAW sinyal-gürültü oranları, yalnızca mikro-CT ile rekabet edebilecek uzamsal çözünürlük ve eksenel, sagital ve koronal düzlemlerden teşhis görünümleri ile çalışmalar sunar. Hounsfield Birimleri ile konvansiyonel CT ile aynı tanısal kontrast. Bir çalışmanın kurulumu (hasta konumlandırma ve anestezi dahil değildir) birkaç dakikadan fazla sürmez.

  FLOROSKOPİ

  Yüksek çözünürlüklü görüntüler, otomatik parlaklık/kontrast ve 1-16 fps arası kare hızları. Çok daha fazlasını satan C-Arm sistemlerini geride bırakan girişimsel görüntüleme kalitesi. Hastanın herhangi bir oryantasyonu görüntülenebilir ve portal çalışma sırasında hasta üzerinde hareket edebilir.

   

  DİJİTAL RADYOGRAFİ

  Tüm bir hastanın tek bir radyografide taranmasına izin vermek için tek çekim veya tarama modunda kullanılabilir. Görüntüler herhangi bir açıda çekilebilir.

  Sistem, her tür 3D işleme ve modelleme dahil olmak üzere yerleşik satın alma ve görüntüleme yazılımıyla birlikte gelir. Herhangi bir zamanda bir Wifi bağlantısı ile sistemin uzaktan kumandası ile destek verilebilir.