Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Herhangi bir  sorunuz var mı?

Lütfen aşağıdaki soruları okuyunuz ve eğer cevabınızı bulamıyorsanız, lütfen sorunuzu bize iletin, size en kısa sürede cevap vereceğiz…

SIKÇA SORULAN SORULAR

Muayene için randevu gerekli midir?

Hastanemizde muayene için randevu gerekli değildir. İster ilk muayene ister kontrol muayenesi olsun öncelikle hasta kayıt ve vezne birimine kaydınızı yaptırdıktan sonra hekimlerimiz tarafından muayeneler gerçekleştirilmektedir.

Muayene ve Operasyonlar Ücretli mi? Fiyatı nedir?

Hastanemizde yapılan tüm muayene, tetkik ve operasyonlar Veteriner Hekimler Odasının belirlediği ücret karşılığında yapılmaktadır. Hastaya yapılacak muayeneye göre tetkik ve tedavi yöntemleri değişkenlik göstereceğinden kesin ücret bilgisi muayene sonrası verilebilmektedir. Ücretlerimiz hakkında genel bir bilgi edinmek istiyorsanız web sitemizden fiyatlandırma listemize ulaşabilirsiniz.

Hastanenizde Yaptırdığımız Tetkiklerin Sonuçlarını Alabiliyor muyuz?

Hastanemizde gerçekleştirdiğimiz tüm tetkiklerin sonuçlarına (laboratuvar analizleri, görüntüleme, test sonucu vb) çevrimiçi (online) olarak erişebilirsiniz. Röntgen sonuçlarını taşınabilir ortamda edinmek isterseniz, Radyoloji Birimimizle irtibat kurabilirsiniz. Muayene ve tetkik sonuçlarını “rapor halinde” edinmek için Hastanemizle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hastanenizden Ultrason ve Tomografi Var mı?

Hastanemizde Ultrason uygulamaları gerçekleştirilmektedir. Hastanemizde Antalya’da ilk ve tek olan Tomografi uygulamalarıda gerçekleştirilmektedir.

Hastanenizde Sokak Hayvanlarına Ücretsiz Olarak Hizmet Veriyor musunuz ?

Hayır. Hastanemiz özel bir hastane olduğu için sokak hayvanlarına yönelik muayene ve  cerrahi işlemlerde %35 indirim uygulanmaktadır.

Çiftleşme Sonrası Gebeliği En Erken Ne Zaman Tespit Edebiliyorsunuz?

Dişi köpek ve kedilerde çiftleşme sonrası ortalama en erken 21-25. günde ultrason ile ilk gebelik bulgularını görebilmekteyiz.

İlk kez bir köpek/kedi Sahiplendim. Aşıları için Ne Yapmalıyım?

Evinizin yeni bireyinin ilk aşıları, ilk parazit ilaçları ve ilk muayenesi için Lütfen Hastanemizden randevu alınız. Hekimlerimiz ilk aşılamalar öncesi olası belirti vermeyen ve aşılama ile kötüye gidebilecek hastalıklar için aşılama öncesi kan analizi (hemogram) yapmayı ve fiziksel muayeneyi önemsemektedirler. İlk muayene sonrası kan sonuçları değerlendirilecek, parazit ilaçları reçete edilecek ve yaklaşık 15 gün sonrasında ilk aşılarına başlamak üzere sizlerle randevulaşacağız.

Bize Sorun…